#

Kurumsal

Neden 2A Grup ?

#

VİZYON

Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları Çelik yapı ve hafif çelik yapılar üretmek.

#

MİSYON

Sektörümüzde oluşturmuş olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

#

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, iş sürekliliği, insan ve çevreye saygı.#

Müşteri Memnuniyeti

Satış öncesi ve sonrası süreçlerde ürünlerimizin arkasında durarak, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak.


#

Fİyat Avantajı

Performans değerlendirmesi kapsamında, kaliteli ürünü avantajlı fiyat ile sunarak kurumsal çerçevede kaliteden ödün vermeden süreklilik sağlamak.

#

ÇÖZÜM ve HİZMET

Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile size en uygun olan çözümü üreterek görünürlük değerinizi artırmak.


PROJELERİNİZ Bİze Emanet

2A Grup İnşaat

Kamu

Belediye

Özel İşletme

Tamamlanan Projeler

2A Group olarak sektörde gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde üstün hizmet sunmakla beraber onlara geliştirdiğimiz tasarımı hayata geçirmeyi hedefleyerek, kazançtan önce müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm 2A Group Personeli; her biri alanında uzman ve uzun yıllar deneyimli personelden oluşmaktadır.